KONST / Litografier / Färglitografi 11986278
nr 1198 6278
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 16/50, Motivet: 29x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 augusti 2018
kl 18:28:15
100 kr
150 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson